Hakkımızda

BSB Güvenlik olarak size, kurumunuza ya da şirketinize en isabetli güvenlik kamera çözümlerini, kaliteli hizmet politikamız ile sunmayı ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu amaçla, sürekli gelişen teknolojiyi dünya ile aynı anda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz. BSB Güvenlik olarak hizmetlerimizi ve çözümlerimizi yurt içi ve yurt dışı genelinde sunmaktayız.

BSB Güvenlik Güvenlik Tic. A.Ş. çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak suretiyle sağlıklı bir gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Bu suretle ülkesi, müşterileri – bayileri ve ortakları için bir güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.
En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesiyle başladığı inancını taşımaktayız.

Hedef ve İlkelerimiz: Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, teknik destekte ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak, sahip olduğumuz imajı olumlu yönde yükseltmek ana hedefimizdir.